ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas


MISAO DANA:

Cijeniti male stvari

 

Molitva za domovinu

P8050780Na blagdan Gospe Snježne, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti  te dan hrvatskih branitelja  5. kolovoza prije večernje svete mise župnik preč. Josip Klarić održao je molitvu kod spomen križa na mjesnom groblju. U nazočnosti predstavnika općinskih vlasti i branitelja koji su kod križa položili vijenac i zapalili svijeće župnik je podsjetio da se danas prisjećamo

P8050783dana kada je prije 20 godina oslobođena naša domovina kao i onih koji su za tu domovinu dali svoje živote ili su zbog posljedica ranjavanja postali invalidi. Župnik je zatim uputio blagoslovnu molitvu za domovinu i sve njezine stanovnike moleći P8050789za sve nas jakost i ustrajnost u vjeri u uskrsnuće jer je ona temelj našeg darivanja za druge. Nakon toga slijedilo je misno slavlje u župnoj crkvi gdje se također posebno molilo za domovinu. 

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
537928