ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Molitva za domovinu

P8050780Na blagdan Gospe Snježne, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti  te dan hrvatskih branitelja  5. kolovoza prije večernje svete mise župnik preč. Josip Klarić održao je molitvu kod spomen križa na mjesnom groblju. U nazočnosti predstavnika općinskih vlasti i branitelja koji su kod križa položili vijenac i zapalili svijeće župnik je podsjetio da se danas prisjećamo

P8050783dana kada je prije 20 godina oslobođena naša domovina kao i onih koji su za tu domovinu dali svoje živote ili su zbog posljedica ranjavanja postali invalidi. Župnik je zatim uputio blagoslovnu molitvu za domovinu i sve njezine stanovnike moleći P8050789za sve nas jakost i ustrajnost u vjeri u uskrsnuće jer je ona temelj našeg darivanja za druge. Nakon toga slijedilo je misno slavlje u župnoj crkvi gdje se također posebno molilo za domovinu. 

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
594505