ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Mladi predvodili klanjanje

P8060051U četvrtak, 6. kolovoza, nakon večernjeg misnog slavlja u župnoj crkvi  održano je euharistijsko klanjanje koje su uz pomoć župnika preč. Josipa Klarića vodili mladi naše župe te njihovi gosti, mladi iz požeške župe sv. Terezije Avilske.

P8060054 Uz pomoć pjesme, prigodnih razmatranja i molitava svi nazočni mogli su doživjeti istinsku prisutnost Isusa Krista u Presvetom. Nakon klanjanja nastavljeno je druženje mladih u vjeronaučnoj dvorani.   

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
594497