ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Sudjelovali smo na trodnevnici u Velikoj

P8140100I ove godine naši župljani predvođeni župnikom preč. Josipom Klarićem sudjelovali su na trodnevnici u veličkoj župi uoči blagdana Velike Gospe gdje se posebno štuje Gospa od utjehe. Dio naših župljana do Velike je kroz tri dana pješačilo uz molitvu, pjesmu i razmatranje.

P8140127Prva dva dana trodnevnicu je predvodio katedralni kapelan Krunoslav Siroglavić, a zadnju večer kao i središnje slavlje na samu Veliku Gospu katedralni župnik preč. Ivica Žuljević.

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
593990