ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas


MISAO DANA:

Cijeniti male stvari

 

Molitva za život pred požeškom bolnicom

PA230154Vjernici naše župe uključili su se u molitvenu inicijativu "40 dana za život" te su 16. listopada molili pred požeškom bolnicom. Bilo je to prvi puta da se ova molitvena inicijativa održala pred Općom županijskom bolnicom u Požegi.

PA230157Molila se krunica te litanije za spas nerođenih te još neke molitve, a između toga pjevale su se duhovne pjesme te se razgovaralo. Sve one koji su sudjelovali u ovoj molitvenoj inicijativi neka dobri Bog nagradi.

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
537906