ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Molitva za život pred požeškom bolnicom

PA230154Vjernici naše župe uključili su se u molitvenu inicijativu "40 dana za život" te su 16. listopada molili pred požeškom bolnicom. Bilo je to prvi puta da se ova molitvena inicijativa održala pred Općom županijskom bolnicom u Požegi.

PA230157Molila se krunica te litanije za spas nerođenih te još neke molitve, a između toga pjevale su se duhovne pjesme te se razgovaralo. Sve one koji su sudjelovali u ovoj molitvenoj inicijativi neka dobri Bog nagradi.

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
593986