ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Blagdan Tri kralja

P1060041 800x600Na blagdan Tri kralja ili Bogojavljanja kojim se slavi objava Boga čovječanstvu u ljudskom liku, u osobi Isusa Krista, u našoj župnoj crkvi prije početka misnog slavlja župnik preč. Josip Klarić obavio je blagoslov vode. Tom prigodom je podsjetio na važnost ovog događaja i simbol vode.

P1060035 800x600Nakon misnog slavlja vjernici su kući ponijeli blagoslovljenu vodu. Kako se na taj dan slavi i Djelo svetog djetinjstva i djeca iz naše župe kao mali misionari obilazili su kuće i pjevajući božićne pjesme prikupljali novac za djecu u siromašnim zemljama. 

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
593982