ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas


MISAO DANA:

Cijeniti male stvari

 

Blagdan Tri kralja

P1060041 800x600Na blagdan Tri kralja ili Bogojavljanja kojim se slavi objava Boga čovječanstvu u ljudskom liku, u osobi Isusa Krista, u našoj župnoj crkvi prije početka misnog slavlja župnik preč. Josip Klarić obavio je blagoslov vode. Tom prigodom je podsjetio na važnost ovog događaja i simbol vode.

P1060035 800x600Nakon misnog slavlja vjernici su kući ponijeli blagoslovljenu vodu. Kako se na taj dan slavi i Djelo svetog djetinjstva i djeca iz naše župe kao mali misionari obilazili su kuće i pjevajući božićne pjesme prikupljali novac za djecu u siromašnim zemljama. 

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
536898