ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas


MISAO DANA:

Cijeniti male stvari

 

Prvi uskrsni koncert "Glasića nade"

P3280573 800x600Na uskrsni ponedjeljak, 28. ožujka, u našoj župnoj crkvi svoj prvi uskrsni koncert održao je dječji pjevački zbor "Glasići nade" pod vodstvom Ljubice Maljur i uz glazbenu pratnju Josipa Prajza.P3280550 800x600 Raspjevani, veseli i uz pravi voditeljski par, Davida i Mihaela, 'glasići' su obradovali sve nazočne donijevši im kroz pjesmu pravu uskrsnu radost. na njihovom trudu, posebno njihovoj voditeljici vjeroučiteljici Ljubici na kraju koncerta zahvalio je župnik Josip Klarić. Bravo za njih i njihovu voditeljicu!

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
600641