ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Prvi uskrsni koncert "Glasića nade"

P3280573 800x600Na uskrsni ponedjeljak, 28. ožujka, u našoj župnoj crkvi svoj prvi uskrsni koncert održao je dječji pjevački zbor "Glasići nade" pod vodstvom Ljubice Maljur i uz glazbenu pratnju Josipa Prajza.P3280550 800x600 Raspjevani, veseli i uz pravi voditeljski par, Davida i Mihaela, 'glasići' su obradovali sve nazočne donijevši im kroz pjesmu pravu uskrsnu radost. na njihovom trudu, posebno njihovoj voditeljici vjeroučiteljici Ljubici na kraju koncerta zahvalio je župnik Josip Klarić. Bravo za njih i njihovu voditeljicu!

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
585930