ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas


MISAO DANA:

Cijeniti male stvari

 

Slavlje Prve svete pričesti u našoj župi

IMG 3495 800x533Prva sveta pričest u našoj župi slavila se na mladi Uskrs i blagdan Božanskog Milosrđa. Sakramentu su pristupili ovi vjeroučenici: Josip Adžić, Dominik Andrijević, Josip Beranek, Sara Božić, Ana Fridrih, Tena galić, Ante Gril, Dino haničar, Zlatko Ištvanić, Leo Kaurinović,

IMG 3459 400x600Lea Klinčić, Mihael Marijanović, Ivan martić, Lucija Miočević, Luka Karlo Mišić, Marta Pavelić, Ana Peharda, Lovro Petrić, Katarina Petrušić, Marko Petrušić, Vanesa Podnar, Viktorija Puškarić, Leonardo Svoboda, Leon terzić, Petar Tomanović, Patrik Tomić, Sara Vernot, Anita Vidić, Ema Vidić, Matko Zeba, Matej Zeba i Lea Zubović. Za primanje sakramenta pripremao ih je župnik Josip Klarić te vjeroučiteljice Ljubica Maljur i Marijana Miškić. 

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
600648