ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas


MISAO DANA:

Cijeniti male stvari

 

Župsko klanjenje

P4240679 800x600U našoj župi 24. travnja održano godišnje klanjenje pred Presvetim. Središnje misno slavlje predvodio je vlč. Marijan Pavelić, ravnatelj Kolegija Požeške biskupije u koncelebraciji s domaćim župnikom Josipom Klarićem i Jozom Jurićem, župnikom požeške župe sv. L. Mandića. Vlč. Marijan podsjetio je na važnost klanjanja u našem životu istaknuvši da se svaki čovjek klanja, samo je pitanje komu.

P4240701 800x600Jedino komu bi se čovjek trebao klanjati je - BOG. Zatim je progovorio i o važnosti slavlja svete mise te ljubavi. Ljubav je ono po čemu bi se trebao prepoznati svaki vjernik. Bez ljubavi vjernik nije vjernik, a ta ljubav, kako nam je Isus pokazao, prije svega se očituje u služenju.  Dio klanjanja predvodili su kolegijaši. Klanjanje je počelo jutarnjom misom u 8 sati, a završilo misnim slavljem u 19 sati.

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
600613