ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Župsko klanjenje

P4240679 800x600U našoj župi 24. travnja održano godišnje klanjenje pred Presvetim. Središnje misno slavlje predvodio je vlč. Marijan Pavelić, ravnatelj Kolegija Požeške biskupije u koncelebraciji s domaćim župnikom Josipom Klarićem i Jozom Jurićem, župnikom požeške župe sv. L. Mandića. Vlč. Marijan podsjetio je na važnost klanjanja u našem životu istaknuvši da se svaki čovjek klanja, samo je pitanje komu.

P4240701 800x600Jedino komu bi se čovjek trebao klanjati je - BOG. Zatim je progovorio i o važnosti slavlja svete mise te ljubavi. Ljubav je ono po čemu bi se trebao prepoznati svaki vjernik. Bez ljubavi vjernik nije vjernik, a ta ljubav, kako nam je Isus pokazao, prije svega se očituje u služenju.  Dio klanjanja predvodili su kolegijaši. Klanjanje je počelo jutarnjom misom u 8 sati, a završilo misnim slavljem u 19 sati.

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
585790