ŽUPNI LISTIĆ

zupnilist2

KRŠTENJA

PREMINULI

POBOŽNOSTI

CARITAS

Pomogli smo teško bolesnom župljaninu

PB258188Na inicijativu našeg župnika Josipa Klarića i župnog Caritasa odlučeno je da se 25. studenog na blagdan Krista Kralja organizira akcija prikupljana novčane pomoći za jednog našeg teško bolesnog župljanina.  Caritas

Članci

Josip Maroševac i Snježana Blažević

JOSIP MAROŠEVAC, SIN MARIJANA I EMICE R. JOKIĆ, IZ RAČINOVACA

 I

SNJEŽANA BLAŽEVIĆ, KĆI ZDRAVKA I JADRANKE R. ŠKUNCA,  IZ KAPTOLA, VINOGRADSKA 30

VJENČANI SU 24. KOLOVOZA 2013. U CRKVI SV. PETRA I PAVLA APOSTOLA, KAPTOL

 

BLAŽEVIĆ MAROŠEVACBLAŽEVIĆ MAROŠEVAC I

Najave

plakat adventski3

Magnificat plavo-1

Video galerija

Pogledajte naš novi video kanal gdje možete pratiti video materijale

 

images

ZANIMLJIVOSTI

P3230345 pet sviracica 800x600Naša župa je jedna od rijetkih, ako ne i jedina na ovim našim prostorima, u kojoj se svaki dan svira i pjeva na misnim slavljima. Razlog tomu je što u župi pored svirača koji vode veliki župni zbor, Josipa Prajza i Ljubice Maljur, sviraju male sviračice.

pročitajte više...

SLIJEDI ME

Facebook-icon 39365697 twitter-icon-31

POVEZNICE

POVEZNICE

STATISTIKA

Posjetitelja
1
Članci
202
Broj prikaza (hitova) članaka
599838